رفتن به مطلب

..png

2.png

1.png

Mr.Reboot

rules اتاق سیاه | Black Room

پست های پیشنهاد شده

-سلام خدمت کاربران عزیز تیم امنیتی ققنوس...

تقریبا همه کاربرا قسمت اتاق سیاه داخل انجمن مشاهده کردن

هدف از اتاق سیاه اولویت پیشرفت تیم بوده و اتاق سیاه به مرور زمان که شناخته شده تربشه بین کاربرا

طبیعتا بسیار زیاد تاثیر در سطح موضوعات و همچنین سطح تیم میزاره.

این قسمت طبق توضیحاتی که در کانال تیم قرار گرفته بود شامل 2 قسمت ( قسمت های جدید اضافه خواهند شد )

در حال حاضر کلیک سیاه و آموزش های اختصاصی اتاق سیاه

کلیک سیاه : پکیج ها و ابزارهای سایت های که شما باید در قبالش هزینه ای پرداخت کنید به صورت رایگان قرار میگیره

اتاق سیاه : این بخش هم که محتواش آموزش های اختصاصی تیم قرار میگیره

نهایتا تا فردا بخش جدیدی اضافه میشه با محتوای برنامه های نوشته شده اختصاصی اتاق سیاه

خب اتاق سیاه کاملا زیرزمینی فعالیت میکنه و هیچوقت عمومی نمیشه داخل تیم

برای دسترسی به اتاق سیاه شما مثل بخش ویژه انجمن میتونید اشتراک خریداری کنید

و اشتراک اتاق سیاه ماهیانه نیست یعنی شما با پرداخت مبلغی به صورت دائم دسترسی دارید 

و همچنین رنک اختصاصی عضو سیاه به شما داده میشه

به زودی اطلاعات تکمیلی در مورد خرید اشتراک , قیمت , و... در همین تاپیک اعلام میکنم 

موفق.❤️

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مجدد خدمت دوستان ...

چند روز قبل من اعلام کردم که به زودی اطلاعات تکمیلی در مورد اتاق سیاه  اعلام میکنم .

خب نکته اول اتاق سیاه متاسفانه مسیر و هدفش جوری نشد که من میخوام شما برای خیز برداشتن به سمت یک هدف که دست یابی بش سخته

طبیعتا نمیتونید مسیر تنها پیش برید و موفق بشید  و من تو این مسیر تنها بودم...!

به همین دلیل اتاق سیاه به صورت رایگان  در اختیار همه کاربرا قرار میدم و دسترسی برای همه گروه های کاربری فعال شد .

نکته دوم در مورد رنک عضو سیاه خب این رنک هر کاربری 5 تاپیک در اتاق سیاه ایجاد کنه به صورت رایگان این رنک خودم بشون میدم

اینجوری به اتاق سیاه کمک میشه و شمام عضوی از اتاق سیاه خواهید شد .

بخش جدید که امشب اضافه شد - کد سیاه - که میتونید توضیحات در بخش مربوطه مشاهده کنید .

همچنین کانال تلگرام Black VPS ( فروش VPS ) که متعلق به اتاق سیاه این کانال و شما برای خریدVPS میتونید مراجعه کنید یه خرید مطمئن داشته باشید 

کانال تلگرام

@BlackRoom_VPS

موفق. 🙂❤️

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.